Our Gallery

Contact Info

MARKA E KRIJUAR NGA STILISTË PER STILISTËT

LAKMÉ INSPIRED HAIR CARE

PROFESIONAL-VEGAN

PASION-FRYMEZIM

QENDRUESHMERI-TRAJNIM

Our Products

Me përmbajtje të lartë të acidit Linoleik, Omega 6, Vitamina E dhe infuzionit të qëndrueshëm të vajrave Afrikanë (morina, tamanu, boabab, nigella, opuntia dhe gjalp shea) bëjnë flokun tuaj të hidratuar dhe pa efekt yndyre
Parandalon humbjen e elasticitetit te flokut, shton butësi dhe shkëlqim, neutralizon radikalet e lira dhe vepronsi antioxidant.
Formula Vegane PA SULFATE
🚫 PA paraben
🚫 Pa vajra MINERAL

TEKNIA ARGAN OIL
product 1

Ktheni madheshtine ne flokët tuaj te demtuar
K.Therapy Repair Concentrate jane ampula per flokët e dëmtuar qe punojne fuqishem per te riparuar flokët
Ushqejne intensivisht dhe hidratojne flokët ne thellesi duke dhuruar flokë te shendetshem plot shkëlqim

LAKMĒ INSPIRED HAIR CARE
product 2

Seria e flokëve te thate e pasuruar me Vajra MACADAMIA dhe BABASU Mbron flokët nga dehidratimi
Ushqen flokët ofron shkëlqim dhe butësi
Rikonstrukton shtresen mbrojtese te flokëve dhe ofron rehati ne lekuren e kokës

LAKMĒ INSPIRED HAIR CARE

me përbërësit aktiv Procapil, Bioactive Teptides dhe Ekstraktit të gjethes së Ullirit, të cilët stimulojnë dinamizmin qelizor për të vonuar rënien e flokut dhe për të përmirësuar qarkullumin e gjakut.
Rregullon dhe normalizon sekrecionet dhjamore të flokëve, si edhe rregullon zvillimin e sakte të cilklit të flokëve.
Pëmban ujë mineral dhe oligo element nga akullnaja Zermatt, me veti dekongjestive dhe natyrore që zbusin dhe mbrojnë lëkurën.

Linja K.Therapy active
product 4

Gjej kohën dhe përkushtohu plotësisht flokut tënd të dëmtuar nga çdo proçes kimik me linjën nga LAKMĒ

LAKMĒ INSPIRED HAIR CARE
product 8
Play Video

MARKA E KRIJUAR NGA STILISTË PER STILISTËT

Maskë ushqyese 4 në 1 për flokë të thatë ,shumë të thatë dhe të dëmtuar.

Formuluar me kajsi organike  e pasur me acide yndyrore, vitamina dhe antioksidantë.

Ushqen dhe riparon flokun ne menyre natyrale

Me teksturen e saj te pasur dhe kremoze,  deperton  thelle ne fibren e flokut per te ofruar butesi dhe hidratimin maksimal 

Kjo maskë ushqyese 4 në 1 e formuluar dhe prodhuar në Francë, përbëhet nga 98% përbërës me origjinë natyrale.

 

Play Video

MARKA E KRIJUAR NGA STILISTË PER STILISTËT

Collections Nature Eugène Perma Professionnel 

Veprimi: zbutës, hidratues, forcues, ushqyes, mbrojtje e ngjyrave, ristrukturim

Formulë Vegane 

Frymëzuar nga Natyra

Prodhuar në Francë

Play Video

TEKNIA SCALP CARE PURE

TEKNIA SCALP CARE PURE është shampoo më e re vegane për eleminin e yndyrës së tepërt në flokë, duke ruajtur PH-in neutral edhe në skalp.

Play Video

LINJA DEEP CARE Vegan dhe organik

Riparim i fortë i flokëve të dëmtuar.Pa parabene, ngjyra dhe vajra industriale
👉Rinovues 👉Shërues 👉Hidratues
Kjo linje restauruese formuluar me vaj Abyssinian që ushqen flokët tuaj dhe i bën të butë dhe të zhdërvjellët. 
👉Një zgjedhje perfekte për njerëzit me flokë të thatë ose të dëmtuar
👉Zbut, hidraton dhe kujdeset për flokët tuaj.
👉Forcon dhe ushqen thellësisht flokët
👉Rrit rezistencën dhe forcën e fibrës së flokëve
👉Përmban kompleks Fiberhance për të forcuar fibrat e flokëve
👉Mbron boshtin e flokëve duke krijuar një shtresë mbrojtëse
👉Mbush strukturën natyrale të folikulit dhe fibrës së flokëve
👉Trajtimi i thatësisë, brishtësisë dhe dobësisë së boshtit të flokëve
👉Zbutës dhe përmirësim i ndjeshëm i krehjes dhe stilimit të flokëve
👉Përmban lëndë ushqyese dhe siguron hidratim pa krijuar yndyrë në lëkurën e kokës dhe flokët. gjithashtu forcon lëkurën e kokës dhe strukturën e flokëve dhe i bën flokët të gjalleruar dhe me shkëlqi

Play Video

Kerastase Genesis


Bain Hydra Fortifiant- Shampo forcuese e fijes së flokut kundra rënies dhe këputjes.
I përshtatshëm për rrënjë te yndyrshme
Formula e kësaj shampoje bën të mundur pastrimin e skalpit dhe flokut nga papastërtitë në mënyrë të butë duke e hidratuar flokun nga rrënja deri tek majat.
E pasur me kombinimin e rrënjëve të xhinxherit dhe lules Edelweiss për të forcuar fijen e flokut për rezistencë më intensive ndaj rënies.
@kerastase_official @lorealshopvlore

Play Video

Kérastase Spécifique Aminexil Cure Anti-Chute Intensive - ampula

Thuaj lamtumire rënies së tepërt të flokëve me
Kérastase Spécifique Aminexil Cure Anti-Chute Intensive – ampula
Kérastase Spécifique Aminexil Kujdes intensiv kundër rënies së flokëve
Rezultatet e trajtimit intensiv Kerastase kundër rënies së flokëve nuk kanë nevojë për shumë kohë që të jenë të dukshme. Trajtimi i flokëve parandalon rënien e flokëve, promovon elasticitetin e kokës dhe në të njëjtën kohë përmirëson cilësinë e fibrave të reja të flokëve.

Karakteristikat:

– shkalla e rënies së flokëve ngadalësuar pas 6 javësh përdorimi – provuar klinikisht
– mbron flokët nga prishja dhe dëmtimi gjatë krehjes dhe modelimit të flokëve
– forcon fijet e flokëve dhe u jep atyre vëllim, elasticitet dhe shkëlqim
– nuk peshon ose yndyros floket

Play Video

Lakme Teknia Relief Routine

Lakme Teknia Relief Routine është një linjë hidratuese për lëkurën e kokës dhe flokët e thatë.
Rihidraton skalpin e ndjeshëm dhe rregullon flokët e thatë. Siguron hidratim të thellë dhe afatgjatë deri në 24 orë.
Qetëson lëkurën e irrituar dhe të kruar.
Përbërësit aktivë:
BIOME Oléoactif® Tretësirë ​​organike post-prebiotike, Rikthen barrierën mbrojtëse të kokës. Balancon dhe mbron mbrojtjen natyrale të lëkurës së kokës.
Kompleksi i skalpit Hydra-comfort, me përbërës aktiv natyral: Hidraton në thellësi. Ushqen dhe zbut flokët. Qetëson lëkurën e irrituar dhe të kruar.
Betaina, përbërësi aktiv natyral organik: Hidraton, zbut dhe qetëson skalpin e kokës.
Forcon mikrobiotën e kokës. Ruan komunitetin e mikroorganizmave të një skalpi të shëndetshëm. 
Respekton diversitetin e mikrobiotës.
Mbrojtje afatgjatë. Efekt I dukshëm i mirëqenies për lëkurën dhe flokët.
Ndjenja e lëkurës së pastër dhe të hidratuar

Contact Now

  Your informations

  OUR ADDRESS:

  Vlorë, Albania

  Your informations

  OUR ADDRESS:

  Vlorë, Albania